CEĻOJUMU SPĒLE

Ceļojuma spēle ir ideāla izklaide ceļojuma vai jebkura izbrauciena laikā. Ar speciālu marķieri zīmējot uz tāfelītes vai spēlējot uz tās esošo spēli, nodarbe būs uz ilgu laiku. Mūsu ceļojumu spēļu komplekts ir izstrādāts tā, lai tas būtu atkārtoti lietojams, nekad nebūtu garlaicīgs un piemērots dažādiem vecumiem. Tas ir ideāls spēļu komplekts, ko iemest mugursomā vai ceļojuma koferī. Ceļo viegli un kompakti – ideāli piemērots aizņemtai ģimenei, kas atrodas ceļā!


Kā spēlēt ceļojumu spēļi?

Ceļojumu spēles komplektā ietilpst marķieri un vairākas tāfelītes ar dažādām spēlēm uz tām.

  • Kā viena no spēlēm ir "Desas" jeb krustiņi un nullītes, kuras varat spēlēt, un pēc katras partijas viegli notīrīt un lietot atkārtoti.
  • Spēle "Kuģi" visiem zināma spēle, kur uzdevums ir nogremdēt pretinieka kuģus un tādējādi uzvarēt spēlē.
  • Spēlē "Portrets" var izpausties plašāk, šo tāfelīti var lietot gan kā brīvas portreta zīmēšanas iespēju, gan spēlējot minēšanas spēli - viens no cilvēkiem uzzīmē kādu portretu, un iedod to citam cilvēkam, tā lai viņš šo portretu neredz, un caur sarunu šim cilvēkam ir jāatmin kādu slavenību vai abiem zināmu cilvēku viņš ir uzzīmējis.
  • Vārdu spēle jeb "Karātavas" ir populāra ceļojumu spēle, kuru spēlējot ir jāmin vārdi un jāizglābj cilvēciņš no karātavām, jo precīzāk atmini, jo mazāk cilvēka daļa tiek uzzīmēta.
  • Brīvā tāfelīte ir domāta jebkādai zīmēšanas izpausmei atbilstoši Jūsu brīvajām vēlmēm.


Pirkumu grozs